Gästabudet arrangeras 25-27 Augusti 2017

  • 00 DAGAR
  • 00 H
  • 00 MIN
  • 00 SEK
+
<>

gästabud2017

 


Projektledare
Korp Wallman, 0121-142 54 (knappval 3)
info@gastabud.se

Sociala medier

Foto: Martin Wallberg
Mail: martin.wallberg@telia.com

Hemsida och Facebook-sida: Martin Wallberg
Mail: martin.wallberg@telia.com

Instagram och Facebook: Hanna Nilsson

Gruppansvariga

Brunnsparken: Kicki Tosthed
kicki@pagruppen.se

Bågskytte: Ola Pettersson och Mats Westas
villa.liljan@bredband.net

Marknaden: Robert Wallman
robert@korps.se

Program: Kicki Tosthed
kicki@pagruppen.se

Nomemus: Lars Jonsson
info@nomemus.se


Styrelse, Söderköpings Gästabud ekonomisk förening

Ordförande: Malin Amér
malin.amer@soderkoping.se

Vice ordförande: Christin Tosthed
kicki@pagruppen.se

Ledamot: Barbro Mellqvist
barbro.mellqvist@soderkoping.se

Ledamot: Carl-Gustav Pettersson
cg@oiko.se

Sekreterare: Christer Jonasson-Pihl, Svenska kyrkan, Enter EQ
christer.jonasson-pihl@svenskakyrkan.se

Ersättare: Kajsa Nilsson
kajsa.nilsson@svea.org

Ersättare: Monica Stangel Löfvall
monica.stangel.lofvall@soderkoping.se

Kassör utanför styrelsen: Elisabeth Westesson
lotta.ols@telia.com

Adjungerande: Lars Jonsson, Nomemus
info@nomemus.se

Adjungerande: Korp Wallman, Korps
korp@korps.se

Valberedning: Christina Nilsson
christina.nilsson@soderkoping.se